Маленькое название почтового ящика

Электронные письма созданы 314683 Полученные сообщения 297202

Описание почтового ящика

INBOX
Отправитель
Предмет
Вид

Ваш почтовый ящик пуст

Ожидание входящих писем

SMS Onay

Temp Mail Tek Kullanımlık E-posta Adresi

Temp mail e-posta, kısa bir süre için kullanılabilen ve sonra atılabilen bir e-posta adresi türüdür. Bu adresler, tehlikeye düştüklerinde kolayca atılıp yeni bir adresle değiştirilebildikleri için genellikle kullanıcının gizliliğini korumak veya spam'den kaçınmak için kullanılır. Bunlar ayrıca tek kullanımlık e-posta adresleri, kullanılıp atılan e-posta adresleri veya tek seferlik e-posta adresleri olarak da bilinir.

Tek kullanımlık e-posta adresleri olarak da bilinen geçici e-posta adresleri sağlayan birkaç hizmet ve web sitesi vardır. Bazı örnekler şunları içerir:

Mailinator: kullanıcıların herhangi bir uydurma e-posta adresinde, kaydolmaya gerek kalmadan e-posta oluşturmasına ve almasına olanak tanır.

10 Dakikalık mail: 10 dakika sonra süresi dolan geçici bir e-posta adresi sağlar.

Tek Kullanımlık: Kısa bir süre için kullanılabilen ve sonra atılabilen tek kullanımlık bir e-posta adresi sağlar.

Throwawaymail: Belirli bir süre sonra veya belirli sayıda mesaj alındıktan sonra süresi dolan geçici bir e-posta adresi oluşturmanıza olanak tanır.

YopMail: YOPMail, Kendi Koruma Postanız anlamına gelir. Bu hizmet, kayıt, hesap oluşturma ve daha fazlası için kullanılabilecek rastgele, benzersiz bir e-posta adresi sağlar.

TempMail: TempMail, kısa süreli durumlar için kullanılabilecek geçici, tek kullanımlık bir e-posta adresi sağlar.

Bunlar bazı iyi bilinen web siteleridir ancak internette bu hizmeti sunabilecek birçok başka seçenek de bulunmaktadır.

Güvenilir ve ücretsiz hizmetimiz, anonim ve kayıt olmadan hızlı geçici e-posta adresi oluşturmanıza olanak tanır. Kullanılıp atılabilir e-posta adresleri kısa bir süre için mevcuttur – 10 dakikadan 1 güne. Web sitelerinde hesap oluşturmak veya birkaç sosyal medya profili oluşturmak için kullanın ve güvenlik ve anonimlik konusunda endişelenmeyin.